Кад нам празници закуцају на врата, ред је да их дочекамо украшеном кућом. Како је школа наша друга кућа, чинимо да у време новогодишњих празника и она заблиста. Наши ученици су, заједно са својим наставницима и учитељима, украсили своје учионице и унели новогодишњи дух у школску свакодневницу.

Свака учионица је добила свечанији, лепши, шаренији, скоро па магични изглед. Представници Ученичког парламента су одлучили да награде и похвале труд, па је тако организован избор за најлепшу учионицу, најлепши новогодишњи прозор и кутак. Избор није био нимало лак, свака учионица је посебна на свој начин, по шареноликости учионице су се истакли 1/1 и 7/1, најлепши прозори красе 3/1 и 5/2, новогодишњи кутак одише топлином у 2/1 и 7/2.
Похвањени су и 1/2, 3/2, 4/2, 5/1, 5/3, 6/1 и 6/2.
Посебну похвалу је добила учионица издвојеног одељења у Старом Глогу.

Александра Алексић,
наставница српског језика и књижевности