На данашњем одржаном састанку Тима за културну и јавну делатност школе усвојен је Програм обележавања Дечије недеље у школској 2023/2024. години, који је предложила руководилац Тима, Ивана Антић, наставник српског језика и књижевности.

Ове године Дечија недеља се организује под слоганом Велико срце деце Србије и трајаће од 2. до 8. октобра. Програм ће бити врло садржајан и богат; биће организоване ликовна и литерарна радионица, спортски дан са врло занимљивим и разноврсним играма, прваци ће традиционално посадити Дрво генерације, ученици млађих разреда осликаваће школско двориште кредама у боји, а ученици старијих разреда учествоваће у музичком квизу.

Учитељица Оливера Томић ће, са својим одељењем 4/2, организовати приредбу за прваке под називом Школа у срцу.

Састанку су присуствовали и предствници Ученичког парламента, Ива Илић и Јана Станковић.